שירותי תיקונים והתקנות במודיעין במחירים זולים ובמהירות מהיום להיום.
יש תיקון קטן שאתם חייבים לבצע בבית, אבל אתם פשוט לא מצליחים להגיע אליו? מעוניינים להתקין וילון חדש, תמונה חדשה או כל פריט אחר הדורש קדיחה והתאמה אבל אין לכם מושג איך מתחילים במלאכה? אתם לא חייבים לעשות זאת לבד – פיקס פוקס שירותי הנדימן במודיעין יעשה בשבילכם את העבודה!

 חברת פיקס-פוקס מעניקה שירותי תיקונים והתקנות במודיעין והסביבה. אנו מתמחים בכל סוגי התיקונים וההתקנות לבית (באמת, תנסו אותנו…) וכשאתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות בטוחים: הבית שלכם מעולם לא היה מתוקתק כל כך!


 

מכירים את האלה ש…?

יש אנשים שנולדו כדי לתקן דברים בבית. הם מומחים בתליית תמונות בזווית המדויקת, אם הדלת חורקת הם יודעים בדיוק מה לעשות ואם צריך להחליף ידית באחת מדלתות המטבח – אתם יכולים להיות בטוחים שהמענה מצוי בידם.

לצידם, יש לא מעט אנשים שלא ממש יודעים מה לעשות עם מקדחה, איך מתקינים בקלות פריטים מסוימים ואיך מתקנים את הרשימה ההולכת ומתארכת של הדברים הדורשים תיקון ברחבי הבית. אם אתם נמנים על האחרונים – אתם ממש לא לבד!

הכתובת שלכם – במרחק נגיעה!

אין שום סיבה שתתמודדו לבד, בדיוק לשם כך אנחנו כאן! נשמח להיות יד ימינכם ולסייע לכם בכל תיקון שהוא. מהתיקון הפשוט ביותר ועד למורכב ביותר, אתם יכולים לסמוך עלינו בעיניים עצומות שנגיע מהר, נתקין את הדרוש וכל זה – עם חיוך גדול. חברת "פיקס פוקס" מומחית בהתקנות ובתיקונים מכל הסוגים. אנחנו מהירים, אנחנו אמינים, אנחנו שומרים על סטנדרטים גבוהים מאוד ותמיד תמיד כאן בשבילכם.

מה אנחנו מציעים לכם?

תיקון דלתות – זקוקים לתיקון דלתות מטבח וארונות הזזה? אנחנו מתמחים בתיקון דלתות ובהחלפת צירים, החלפת ידיות, החלפת מנעולים והרשימה עוד ארוכה. לא מחליפים לפני שמדברים איתנו, נשמח לסייע לכם!

תיקון צירים לדלתות – לפעמים, כל מה שהדלת שלכם צריכה זה קצת חום ואהבה כדי להפסיק לחרוק. אנחנו נוודא שהיא תקבל אותם!

החלפת ידיות – איך מחליפים ידיות בלי לבזבז זמן יקר? מתקשרים אלינו, ואנחנו נדאג לעשות זאת על הצד הטוב ביותר!

תיקון וסידור חלונות – החלון נשבר? התריס לא מגיב? אנחנו בדרך אליכם! נשמח לסייע לכם בהחלפת ידיות, החלפת צירים, החלפת תריסים, החלפת מנעול או אפילו תיקון פשוט שיגרום לחלון שלכם לחזור לתפקד.

תליית מדפים – תליית מדפים היא לא מלאכה מסובכת, אך היא דורשת דיוק ועבודה איכותית כדי לא לפגוע בקיר. נשמח לסייע לכם לתלות את כל סוגי המדפים – מדף עץ, זכוכית, מדפים המותקנים על קירות גבס או מדפים צפים.

התקנת טלוויזיה – תליית טלוויזיה והתקנתה באופן אסתטי ובטוח.

התקנת מראות ותמונות – קדיחה אסתטית ותלייה איכותית ומדויקת.

תיקון של צינור שבור בעזרת דבק
הנדימן מבריג בורג עם מברגה

להזמנת שירות או ייעוץ חייגו עכשיו

אל תדחו את התיקון - צרו קשר כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר וייעוץ מקצועי

052-222-5952
Call Now Buttonחייגו אליי עכשיו