תיקון תריסים במודיעין – נתקלתם בתריס רופף? התריסים החשמליים בבית שבקו חיים? התריס בסלון נשבר? הסיו דאגה מליבכם ופנו אלינו – אנחנו כאן בשבילכם! 

חברת פיקס פוקס מעניקה שירותי תיקון תריסים במודיעין והסביבה. אנו מתמחים בכל סוגי התיקונים וכשאתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות בטוחים: השקט הנפשי שלכם קרוב מתמיד!ולפעמים, גם זה קורה…

כל חלון זקוק לתריס איכותי, כזה שימלא את ייעודו באופן הטוב ביותר ויעניק לכם צל ומחסה מפני החוץ. תחום תיקון התריסים נפוץ מאוד, גם בקרב מי שבחרו בתריסים איכותיים מסוגים שונים. לכן, גם אם השקעתם בתריסי גלילה חשמליים, תריסים ידניים או תריסי שלבים אך מצאתם את עצמכם מתמודדים עם שבר או תקלה בהם – דעו כי מדובר בתיקון רווח ביותר, ולעיתים – גם פשוט מאוד!
 

מתמחים בהתקנות תריסים במודיעין

מלבד תחום התיקונים, אנו מתמחים גם בהתקנות תריסים חדשים, מכל הסוגים. נשמח להתאים עבורכם את מערכת התריסים המושלמת עבורכם, במחיר המשתלם ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר. 
 

אז מה אנחנו מציעים לכם?

החלפת שלבים בתריסים – השלבים בתריסים התרופפו, נפלו או נשברו? לא מעט פעמים הדבר קורה כתוצאה משבר של התושבות, ולעתים פשוט מדובר בבלאי טבעי. נשמח להחליף עבורכם את השלבים החסרים או הפגומים.

תיקון רצועות קרועות – רצועות התריס נקרעו או נשחקו? נשמח לתקן אותם עבורכם ובמקרה הצורך – לבצע עבורכם את ההחלפה.

טיפול במנגנון פגום – מנגנון התריס עלול להיפגם עם הזמן. במקרה שהקפיץ במנגנון הגלילה שלכם נשבר או מכל סיבה אחרת, נשמח להחליף עבורכם את המנגנון.

טיפול בתריסים חשמליים – תריסים חשמליים דורשים מיומנות מיוחדת, ואנו מתמחים בה! במקרה של תקלה במתג התריס החשמלי, שריפה, בעיה במגעים, שבר או כל תקלה אחרת שמונעת מהתריסים החשמליים שלכם לתפקד באופן מיטבי, נשמח לסייע באיתור מקור התקלה, תיקון התקלה והחלפה במקרה הצורך.

חלקי חילוף לתריסים – לעתים אין צורך בהחלפת המנגנון כולו, אלא רק בחלקי חילוף מסוימים. נשמח להציע לכם, בהתאם לצורך, ידיות, מנעולים, מנגנוני פתיחה וסגירה וחלקי חילוף נוספים לתריסים – וכמובן, גם להתקינם.
 

שירות מקצועי – עם הטובים ביותר!

כדי להבטיח שתיהנו מהשירות הטוב ביותר – אתם חייבים לבחור בשותפים איכותיים ומקצועיים, וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה.
נשמח לאתר את מקור התקלה, לתקן אותה במהירות ולהעניק לכם את השירות המקצועי ביותר.
תריס חשמלי של חלון
תמונה של תריס של חלון

להזמנת שירות או ייעוץ חייגו עכשיו

אל תדחו את התיקון - צרו קשר כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר וייעוץ מקצועי

052-222-5952
Call Now Buttonחייגו אליי עכשיו