תיקון ארונות בגדים ומטבח במודיעין במחירים משתלמים, מקצועיות ומהירות מהיום להיום!

ארון הבגדים מתחיל לחרוק? מגירת הנעליים נשברה? דלת המטבח קרסה? המדף נפל ואין לכן מושג איך להשיב אותו למקומו? בלי פאניקה, אנחנו כאן כדי לסייע לכם! 

חברת פיקס-פוקס מעניקה שירותי תיקוני נגרות וצבע במודיעין תיקון ארונות בגדים ומטבח במודיעין והסביבה. אנו מתמחים בכל סוגי התיקונים וההתקנות לבית (באמת, תנסו אותנו…), יודעים בדיוק כיצד לתקן את ארונות הבגדים והמטבח שלכם, וכשאתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות בטוחים: הבית שלכם מעולם לא היה מתוקתק כל כך!השקעתם לא מעט – לא חבל?

זוכרים כמה התלבטתם לפני שרכשתם את ארון הבגדים שלכם? זוכרים כמה זמן עבר עד שהצלחתם להחליט מהו הגוון המדויק שיעטר את ארונות המטבח שלכם? אם בחרתם בעץ איכותי והשקעתם את מיטב כספכם ברכישה – אנחנו בטוחים שזוהי לא הייתה החלטה של מה בכך. אם הארון חורק, הדלת לא נסגרת כמו שצריך או המדף בארון המטבח מראה סימני מצוקה – לא כדאי להזניח אותם, ובדיוק לשם כך אתם צריכים שירותי תיקונים במודיעין!
 

מומחיות, שירות ומקצועיות!

השילוש הקדוש, מבחינתנו, משלב בין מומחיות בתחומים בהם אנו עוסקים, שירות ללא רבב ומקצועיות שאין שנייה לה. רק כך נוכל לתת לכם את המוצר המוגמר הטוב ביותר – בכל דרך בה תבחרו. אנו מומחים בעבודות עץ ונגרות, ולכן יודעים בדיוק מה כדאי לעשות בעת תקלה, כיצד מומלץ לגשת לביצוע תיקונים מסוימים ואיך גורמים לארון המטבח או ארון הבגדים להגשים את ייעודו בדרך הטובה ביותר. לעולם לא נציע לכם דברים שאנחנו לא מאמינים בהם בלב שלם ואף פעם לא 'נדחוף' לכם מוצרים שאתם לא באמת זקוקים להם – השירות, בשבילנו, הוא במקום הראשון!
 

ההתמחויות שלנו:

תיקון והחלפת ידיות לדלתות ארון – כמה מתסכל זה כשידיות הארון נשברות, ונעשה מסובך לפתוח את הדלת? קראו לנו, נשמח להחליף את הידיות עבורכם!

הוספת מדפים או שינוי מבנה – זקוקים לשינוי מבני בתוך הארון? אנחנו כאן בשבילכם! אם אתם רוצים להוסיף מדפים, להסיר מדפים או לשנות את המבנה הפנימי של הארון, נשמח לייעץ לכם כיצד לעשות זאת, לתכנן יחד איתכם וליישם בפועל.

תיקון מסילות למגירות – מסילות הארון נפגמו או נשברו? אנחנו כאן כדי להחליף אותן!

תיקון דלתות הזזה בארונות – איך מתקנים דלת הזזה שנשברה, חורקת או זזה מהצירים? פשוט מאוד, מתקשרים אלינו!

תיקון צירים – צירי הארון חורקים והדלת לא נפתחת בקלות? המגירה משמיעה רעשים מטרידים? אתם זקוקים לתיקון צירים – ואנחנו נשמח לעשות זאת עבורכם!

 

לא מתפשרים, מחייגים למומחים!
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר פנו אלינו

להזמנת שירות או ייעוץ חייגו עכשיו

אל תדחו את התיקון - צרו קשר כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר וייעוץ מקצועי

052-222-5952
Call Now Buttonחייגו אליי עכשיו