מה זה הנדימן? הנדימן מומלץ ומקצועי, הוא איש מקצוע שיספק לכם את המענה המדויק ביותר ובזמן המהיר ככל שניתן. בדרך כלל, הנדימן יעסוק בתיקונים קטנים מסוגים רבים, תוך שהוא מסיר מעליכם את המטלות האלו שכולנו נוטים לצבור. אין צורך להמתין תקופה עד שהמזנון החדש יהיה מורכב, או שהמדף יותקן.

הנדימן במודיעין והסביבה שיהיה מקצועי ומומלץ עבורכם, הוא הנדימן אשר יהיה מסוגל להשתלט על פרויקטים שונים שתספקו לו. בדרך כלל, מדובר בתיקונים קטנים המבוצעים בבית העסק או בבתים ובדירות. פיקס פוקס – הנדימן במודיעין והאזור, היא חברת ההנדימנים המומלצת עבורכם, בין אם אתם זקוקים לתלות את המראה שלכם, להרכיב את הארונית וארון הבגדים, לפתוח סוף סוף את הקופסה מאיקאה לטובת הרכבה ועוד. עם 25 שנות ניסיון, המקצועיות הולכת לפני שם המותג

חברת פיקס פוקס הוקמה לאחר שאנשי החברה צברו ניסיון משמעותי בשטח.
הרעיון להקים חברת הנדימן, נוצר מתוך השאיפה להנגיש לאנשים את האפשרות לבצע תיקונים במחירים נוחים. על הדרך, החברה צברה ניסיון רב ויקר ערך בכל הכרוך בסוגי תיקונים רבים, כמו למשל עבודות של חשמל מסוגים שונים, עבודות אינסטלציה ועוד.
צוות המומחים של החברה עובד בצמוד למומחים אחרים מתחומים משיקים ומקבילים, וניתן לאתר אצל פיק פוקס מענה גם עבור תיקוני תריסים בבית, החלפת רצועה לתריס, תליות של מוצרים, קדיחות בקירות ועוד. באופן כללי ומבלי לגרוף איזשהו כלל אצבע כזה או אחר, צוות מומחי החברה יהיה מסוגל להשתלט על רוב התיקונים הביתיים הקטנים והבינוניים. 
 

מה עוד הנדימן מקצועי יכול לבצע עבורנו? 

הנדימן, כשמו, הוא אדם אשר התברך בזוג ידיים מקצועיות ומוכשרות לבצע מלאכות שונות ותיקונים. בחלק מהמקרים, אנשים דוחים מטלות במשך תקופה ארוכה, מטלות שעשויות להיות פשוטות מאוד לביצוע עבור הנדימן מנוסה. אין צורך להמתין במשך כל השנה בכדי להחליף ברזים בבית או בבית העסק. החלפת ברזים עשויה להתבצע גם על ידי הנדימן וכל שעליכם לעשות, זה לזמן את מומחי פיקס פוקס שיגיעו לתקן ולאתר נזילות בברזים, להחליף ברזים, להחליף גומיות בברזים תיקון תריסים במודיעין ועוד.

החברה תגיע אליכם בכדי לבצע החלפות ברזים בחדרי האמבטיה שלכם, במטבח וכו'. בחלק מהמקרים, הנדימן גם ייקרא לבתים של אנשים מבוגרים, בכדי לבצע שלל סידורים כמו תליית תמונות, תליית מראות, תיקוני דלתות מסוגים שונים, תיקוני צירים לדלת, החלפת ידיות לדלת וכדומה. אין ספק כי הנדימן חייב להיות אדם שניתן לסמוך עליו. חברת פיקס פוקס מתגאה בניסיון רב שנים וברזומה עשיר של לקוחות מאושרים והכי חשוב – קבועים.
החברה לעולם לא מתמחרת את מלאכתה במחירים מוגזמים, ושקיפות העבודה תמיד תהיה "מונחת על השולחן" עבורכם.

 

זקוקים לשירות תיקון ארונות בגדים ע"י הנדימן?

כשמדובר בתיקון ארונות במודיעין ובמזנונים מגוונים, ישנן לא מעט תקלות שעשויות להתרחש. לעיתים, נדרשת ההחלפה של צירים, אך לפעמים גם נדרש תיקון של דלתות הזזה, שירות של בניית ארונות ועוד.
אפשר להיעזר בחברת הנדימנים גם עבור הבנייה הכוללת של ארון בגדים, עבור הוספת מדפים או שינויים במבנה הארון, תיקוני מסילות למגירות הארון ועוד. 

זכרו, כשאתם תרים אחר שירותיו של הנדימן מומלץ במודיעין והסביבה, בדקו תמיד את ביקורות הגולשים באתר החברה. ישנם לקוחות קבועים? לכו על החברה וזמנו את שירותיה, אתם יכולים להרגיש בטוחים כנראה. 

שיתוף:

מה זה הנדימן ומה הוא עושה?
Call Now Buttonחייגו אליי עכשיו